Spausdinti šį puslapį
история кино
Как создать свой бизнес с нуля

Atostogos žūklėje

14 rugsėjo 10, Trečiadienis 09:27
Atostogos žūklėje

Šiais metais atostogos buvo planuojamos iš anksto (rugpjūčio 25 – rugsėjo 8) su viltim, jog pataikysiu būtent ant tokių orų, kokių norėjau. Su maža kartele pavydo stebėjau draugus, pažįstamus bei kitus, kai jie poilsiavo per didžiausius karščius. Vis dėl to savo minties neatsisakiau ir tikslingai pasirinkau 4 laukinius ežerus karpių žūklei.  

 

      Specialiai jiems buvo naudojama TIK „CC Moore“ produkcija. Iš viso buvo praleista 10 dienų prie vandens bandant įvairius boilius, skysčius, popikus bei kita. Dviejuose iš jų ežeruose buvo mažai veiksmo, todėl daugiau galiu papasakoti apie likusius du.

IMG 1352

 Vabaliuose į nulinį sektorių atvažiavau keletai parų, o kadangi aplinka ir ežeras yra nuolat puoselėjami, vykau ten labiau pailsėti. Per visas dienas turėjau 16 kibimų – realizavau 11. Karpiai nuo 5 kg iki 9 kg ir vienas amūras 7 kg. Šerta ir gaudyta ant „Equinox“ ir „N-gage“ boilių. Daugiausia kibimų buvo ant šeriminio kukulio ir popiko puselių kombinacijos. Šįkart Vabaliuose labiausiai suveikė „Acid Pear Drop“ ir „Odyssey“ pop‘ups. Pabučiuota – paleista.

IMG 1363IMG 1369

IMG 1621IMG 1673

 Kitame ežere jaukinta „Odyssey“ ir „Live System“ boiliais. Pirmosios dienos naktį sulaukiau pirmojo (labai trumpo) išvažiavimo, bet to užteko, kad rasčiau stovą ir meškeres kaip po gero uragano. Pajausti su kuo turiu reikalą taip ir nepavyko. Kaip tyčia sėdint tyliai prie pat meškerių 15 val. dienos  dar vienas kibimas. Kirtimas ir karpis duoda tik  keletą sekundžių suprasti jog  čia jie kovingai nusiteikę. Nutrūko.

Ežeras visiškai laukinis, taigi karpiai ypatingai atsargūs. Teko palaukti kelias paras, bet tas „kaifas“ atpirko viską. Jau susipakavus visus daiktus, einant link meškerių vienos po kito sekė išvažiavimai ir po gražios ir ne trumpos kovos 12 kg ir 13 kg karpukai krante. Šiuo atveju suveikė „Belachan“ pasta ir jau minėtasis „Acid Pear Drop“ popikas.  Pabučiuota – paleista.

IMG 2623 IMG 2646

 

Su tuo džiaugsmu nusprendžiau baigti žūklę, o atostogos tikrai buvo vykusios, įgavau ir patirties ir gerų įspudžių.

 

Marius Budas

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)