Meškeriotojo bagažas – Behr versija

14 birželio 17, Antradienis 03:55

Picture 4754 Behr meškeriotojo krepšys – idealiai pritaikytas žygiui upių pakrantėmis

 

Kabliukai, valo būgneliai su atsarginiais valais, kabliukų išėmiklis, replės, svarelių rinkiniai, masalinės, dėžutės su skyreliais segtukams, sukučiams, kabliukams – toli gražu ne pilnas sąrašas reikmenų, kurių prireikia žūklėje ir kurios sudaro meškeriotojo bagažą. O kur jį sutalpinti, kad būtų po ranka ir kad ko nors nepamirštum namie?

 

Bagažo klausimas – vienas svarbiausių per visą meškeriotojo karjerą. Nuo to kiek organizuotas esi, priklauso meškeriojimo rezultatai. Užtenka žvilgtelti į maestro Jono Jablonskio žūkladėžes, kad suprastum, kiek kartų tobulinta meškeriojimo reikmenų laikymo „po ranka“ sistema, kokia ji racionali, nors paties jos šeimininko žodžiais, dar toli iki tobulybės. Svarbiausias dalykas, dėl kurio siekiama įvesti meškeriotojo „ūkyje“ tvarką, tas, kad racionaliai sutvarkytas meškeriotojo bagažas taupo ne tik brangų žūklės laiką, bet ir užtikrina reikiamą komfortą, be kurio, sutikite, mėgstamas laisvalaikio užsiėmimas netenka reikiamo žavesio.

 

Picture 4756Atverstas Behr krepšio skyriaus dangtelis – tampa patogių staleliu tvarkyti reikmenis įsibridus į vandenį

 

Tačiau vienas dalykas, jei esate dugninės ar plūdinės šalininkas, o visai kitas, jei priklausote mobilių meškeriotojų, beje, dalis jų taip pat – plūdininkai, plejadai. Ypač aktualus racionaliai sutvarkyto bagažo, kurį sudaro masalinės ir atsarginiai bei pagalbiniai reikmenys, klausimas - spiningininkui ir muselininkui, mėgstančiam žingsniuoti upių ir ežerų ar tvenkinių pakrantėmis. Esminis dalykas, kurį turi užsitikrinti mobilus spiningininkas – laisvos rankos ir bagažas, nevaržantis judesių bei neslegiantis pečių.Viena tokių galimybių užtikrinti reikiamą komfortą – specialus naujos kartos krepšys.

 

Picture 4751

Behr krepšiuose yra specialūs skyreliai su gertuvėmis

 

Seriją tokių krepšių modelių sukūrė kompanija „Behr“. Kuo jie ypatingi? Toks krepšys – savotiškas kuprinės ir krepšio hibridas, nes tam, kad jis nesmukčiotų ir netabaluotų einant, „Behr“ krepšys turi ne tik diržą permetamą per petį, bet ir dirželį, apjuosiamą aplink liemenį. Krepšyje – skyreliai, kurių gabaritai atitinka standartinių masalinių dydį. Todėl, jei reikia pakeisti masalų asortimentą, tarkim, naudojamą spiningavimui nedidelėse upėse į masalus, naudojamus Nemune, nereikia blizgių ir voblerių dėlioti iš masalinių į „motininę“ žūkladėžę, o pakanka tik pakeisti vienas masalines į kitas.

 

Picture 4753

Vienas privalumų – pagalvėlė, į kurią susegami panaudotos sukrės ar muselės, kad išdžiūtų

 

Krepšyje yra du labai svarbūs skyriai – proviantui su gertuve ir laimikiui gabenti. Kai kuriuose modeliuose krepšio priekinė sienelė atsiverčia kaip sekretero durelės ir tampa mini staliuku, ant kurio galima pasidėti masalus ir reikmenis tvarkant spiningo montažą. Tad jūs disponuojate pakankamai didele tikimybe, kad smulkmenos nenukris ant žemės, o ypač tai svarbu, kai tvarkote įrankius įsibridęs ar stovėdamas aukštoje žolėje. Svarbu ir tai, kad krepšyje telpa ne tik reikiamas masalinių ir reikmenų kiekis – „Behr“ ekspertai pasirūpino, jog krepšys būtų pasiūtas iš neperšlampamų ir patvarių medžiagų. Tad jis ilgai jums tarnaus ir užtikrins reikiamą komfortą.

 

Picture 4756

Didesnė krepšio versija – ideali talpyklė į kelionę imamam meškeriotojo bagažui 

 

www.fanatikai inf.

 

Ypač kokybiškų „Behr“ kompanijos meškeriotojo krepšių galite rasti parduotuvėje „Fanatikai“ – Vilnius, S.Žukausko 41. Detalesnė informacija – tel. 8604-19960,

www.fanatikai.lt

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Surask mus Facebooke

rybalkanakarpa

 

 

ezeras 

Zuklaviete ads

Banneris

 filmas

ccmoore

  2008.12.18 l