„FANATIKŲ“ STENDĄ PARODOJE APLANKĖ PER 1000 MEŠKERIOTOJŲ

14 balandžio 14, Pirmadienis 09:26

Picture 8670

Prie „Fanatikų“ ekspozicijos gausus būrys lankytojų rikiavosi susipažinti su „CC Moore“ jaukais ir masalais 

 

Kaune įvyko antroji specializuota paroda „Viskas karpių žūklei“, kurią surengė  Lietuvos karpininkų asociacija. Parodoje dalyvavo dešimt įmonių, prekiaujančių karpių meškeriojimo įrankiais, ekipuote bei gaminančių masalus, jaukus, atraktantus, naudojamus auksažvynių plačiašonių viliojimui. Ką naujo šiemet išvydo parodos lankytojai jau antrą kartą joje dalyvavusios UAB „Fanatikai“ stende?

 

Pernai debiutavusi paroda „Viskas karpių žūklei“ iškart tapo svarbiausiu „karpfishing“ stiliaus žūkle besidominančių meškeriotojų įvykiu, kurį šiemet jau drąsiai galima pavadinti karpių meškeriojimo sezono atidarymu. Kodėl paroda iškart išpopuliarėjo ir sutraukia ne vieną tūkstantį lankytojų? Juk viską, kas pademonstruojama šioje parodoje, žinoma, šiek tiek vėliau galima bus pamatyti meškeriojimo įrankių ir reikmenų parduotuvėse? Be to, ne vienas į parodą atvykęs meškeriotojas dėl šio įvykio turėjo koreguoti šeimos planus, o tai daryti turi būti rimta priežastis. Atsakymo toli ieškoti nereikia - paroda tapo, tikra to žodžio prasme, praktine mokykla tiems, kas siekia sužinoti, kaip ir kur panaudojami karpių viliojimo jaukai, masalai, papildai, atraktantai, išgirsti specialistų nuomonę, na, o patyrusiems meškeriotojams tai - galimybė vienu metu susipažinti su visomis šalies rinkoje prieinamomis naujovėmis bei įsigyti tų dalykų, kurie jau užsirekomendavo ir tvirtai įėjo į karpių meškeriotojų arsenalą. 

 

Picture 8587

Parodoje buvo pristatyti  AWA- SHIMA „šoklyderiai“

 

 

Daugelis parodos lankytojų jau iš anksto turi planą kuo ir kodėl domėsis, todėl neatsitiktinai lankytojų būrėsi prie UAB „Fanatikai“, kuri yra kelių garsių karpių meškeriojimo įrankių ir jaukų bei masalų gamintojų oficialus atstovas Lietuvoje. Tarp jų – garsus jaukų, masalų, atraktantų, papildų karpių meškeriojimui gamintojas – kompanija „CC Moore“. Parodos lankytojai tikėjosi, kad UAB „Fanatikai“ stende bus pateiktas pilnas „CC Moore“ gaminių spektras, ir nenusivylė.

 

Picture 8580

Masaliniai kukuliai su „CC Moore“ ženklu – parodos „žvaigždė‘

 

Apie „CC Moore“ jaukų, masalų ir kitos produkcijos veiksmingumą po praėjusio sezono, kurio metu daugelis patyrusių mūsų šalies karpių meškeriojimo meistrų turėjo galimybę išbandyti ją ir įsitikinti tikrosiomis jos savybėmis, jau sklinda legendos, tačiau šiuos unikalius „instrumentus“ reikia sugebėti tinkamai panaudoti, todėl daugumą šį stendą lankiusių meškeriotojų pirmiausia domėjosi būtent praktiniais „CC Moore“ jaukų ir masalų panaudojimo aspektais. 

 

 

Picture 8578

Kanapių, krevečių ir krilio mišiniai bei tigro riešutėliai – veiksmingas jauko papildas

 

 

UAB „Fanatikai“ stende karpių meškeriotojus domino ne tik „CC Moore“ jaukai ir masalai, bet ir per trumpą laiką puikiai užsirekomendavę, o svarbiausia, net pradedantiems „įkandami“ AWAS ir AWA-SHIMA karpių meškeriojimo valai, pavyzdžiui, „AWAS ION POWER Browny Carp“, kurio 1200 m pakuotės pakanka“apginkluoti“ kelias meškeres, bei „AWA-SHIMA ION POWER Reflector line“ ir „AWAS ION POWER Smissile line“, puikiai perteikiantys kibimo niuansus ir pasižyminčius maskuojamomis savybėmis. Prie šių valų galima pridurti naujieną – ekonomiškiausią pasaitėlių, vadinamų „šoklyderiais, karpių meškeriojimui versiją – „AWA – SHIMA ION Power Fluorine Taper Leader“, kurios viena pakuotė talpina dešimt  po 15 m ypač atsparių apkrovoms pavadėlių.

 

Picture 8582

 

Praėjusį sezoną debiutavę AWA-SHIMA valai šiemet – jau bestseleris

 

UAB „Fanatikai“ parodoje taip pat pristatė naujausius „Behr“ elektroninius kibimo signalizatorius bei ypač funkcionalius „Fox“ kompanijos konteinerius, kurie daugeliui karpių meškeriotojų taps atradimu, nes juose galima sutalpinti visus smulkius reikmenis nuo kabliukų iki pavadėlių, svarelius bei įrankių, naudojamų masaliniams kukuliams ruošti, rinkinį bei „Fox“ meškerykočius.

 

Picture 8595

 

Karpių meškeriojimas šiandien neįsivaiduojamas be tokių „Behr“ kibimo signalizatorių.

 

Šiemet daugelis parodoje dalyvaujančių prekiautojų ir gamintojų, pasak Lietuvos karpininkų asociacijos prezidento Tomo Būdo, pasirengė žymiai kruopščiau ir atsakingiau, todėl ekspozicijos žymiai išsiplėtė ir tapo daug turiningesnės, jose neliko atsitiktinių „temų“ – tuo ypač pasižymėjo UAB „Fanatikai“ parengta ekspozicija, rodanti, kad kompanija puikiai žino karpių meškeriotojų poreikius ir tapo solidžiu jų partneriu, siekiant rekordų ir plėtojant mūsų krašte trofėjinę žūklę.

 

Viktoras Armalis

 

 

 

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Surask mus Facebooke

rybalkanakarpa

 

 

ezeras 

Zuklaviete ads

Banneris

 filmas

ccmoore

  2008.12.18 l