APLINKOSAUGOS INSPEKTORIŲ INDENTIFIKACINIS ŽENKLAS

14 balandžio 14, Pirmadienis 08:47

 

 

 

Izenklas

Aplinkos apsaugos pareigūno indentifikacinis ženklas

 

 

Aplinkos ministerija pranešė, kad, siekiant užtikrinti aplinkosaugos pareigūnų darbo skaidrumą, pagaminti specialūs ženklai, kuriuos privalo turėti kiekvienas inspektorius. Pareigūnui pateikus šį identifikacinį ženklą, meškeriotojams, o ir pažeidėjams neliks abejonių, kad jie turi reikalą su teisę tikrinti turinčiu inpektoriumi.

 

 

Be to, ženklas turi numerį, rodantį kuriam pareignui jis priklauso. Identifikaciniai ženklai bus išdalinti 470 aplinkos apsaugos kontrolę vykdantiems pareigūnams. Jų žymėjimą sudaro raidė, nurodanti kurio aplinkos apsaugos departamento regionui priklauso pareigūnas ir trijų skaitmenų identifikacinis numeris. Vilniaus regionas – V, Kauno – K, Klaipėdos – L, Alytaus – A, Marijampolės – M, Panevėžio – P, Šiaulių – Š, Utenos – U. Ženklus pareigūnai privalės segėti darbo metu.

 

IIzenklas

 

Darbo metu, o pirmiausia – vykdydami kontrolę, aplinkos apsaugos pareigūnai nuo šiol privalės segėti indentifikacinius ženklus

 

Tikrinamiesiems paprašius, jie turi parodyti ir pažymėjimą. Aplinkos apsaugos agentūros ir Aplinkos ministerijos darbuotojai, kuriems suteikti aplinkos apsaugos pareigūnų įgaliojimai, turi ženkliukus su keturių skaitmenų žymėjimu. Sąrašas su ženklų identifikaciniais numeriais ir aplinkosaugos kontrolę vykdančių pareigūnų pavardėmis bus skelbiamas Aplinkos ministerijos interneto svetainėje.

 

IIIzenklas

 

Visų trijų lygmenų aplinkos apsaugos pareigūnai bus atpažįstami ne tik pagal uniformas, bet ir pagal identifikacinius ženklus. 

 

Fanatikai.lt inf.

 

Aplinkos apsaugos ministerijos nuotr. 

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Surask mus Facebooke

rybalkanakarpa

 

 

ezeras 

Zuklaviete ads

Banneris

 filmas

ccmoore

  2008.12.18 l